Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Evdema Nakliyat
Üye Numarası : 109

Evden Eve Nakliye konusunda güvene dayalı yılların birikimi ile oluşan kalite hizmet anlayışı ile sağlanmaktadır. 1990 yılından bu yana ilk günkü dinamik yapısını hep muhafaza eden  Evdema nakliyat birikimlerini hizmetlerine yansıtarak daima yaptıklarının daha iyisini hedeflemektedirler. Sorunsuz, hasarsız taşımacılıkta neredeyse uzman olan firmamız nakliyat yapılacak eşyaların paketleme aşamasında büyük titizlik sergilemektedir.

Doğru ve sağlam paketleme işlemleri gerçekleştirerek en hassas eşyalarınızın dâhil kendilerine özgün havalı naylonlara gerek duyulmaları halinde ise ek olarakta kolilerde yol boyunca muhafaza edilmektedir. Yapılan işin kalitesine uygun olarak tüm eşyalarınız nakliye süresince sigorta güvencesi altındadır. Bu sayede yaptığımız işe güvenimizi belgelendirerek müşterilerinin de güvenini tam anlamı ile kazanmış durumdayız. 24 yıldır müşterilerinin bu güven ve desteği ile büyüyen firma verdiği hizmetlerle her defasında kendini bir kez daha aşmış durumdadır.

Verilen hizmetler arasında evden eve taşımacılık haricinde, ofis taşımacılığı ile de ofis eşyalarınızı da ister şehir için ister şehirlerarası aynı titizlikle taşımaktayız. Bunların haricinde tekstil taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, mobilya mağaza taşımacılığı, market gıda taşımacılığının yanında da uluslararası taşımacılık hizmetleri ile bütün ihtiyaçlarınızın tek adresi olarak yüksek kalitede hizmet anlayışı ile verilen hizmetlerde her zaman daha ileriye gitmektedir.

Bütün taşımacılık hizmetlerinde aynı hassasiyet ve özenle eşyalarınızı gidecekleri yere kadar en sorunsuz şekilde taşımayı kendine ilke edinen firmamız bu anlayışla müşteri yelpazesini her gün biraz daha genişletmektedir. Taşıdığımız eşyaların evinizin için ne kadar büyük alın teri dökülerek alındığının bilinci ile işyerinizi taşırken yatırımlarınızın iş hayatınız adına ne kadar önemli olduğunu da bilerek eşyalarınızın alındığı gibi yeni yerlerine sorunsuz telsim edilme birinci ve esas görevlerimiz arasındadır.

Depolama hizmetlerinde de en güvenebileceğiniz firmalar arasında yer alan Evdema nakliyat, evinizde hemen çıkmanız gerektiğinde anında ev bulamamanız halinde ya da belli bir süre emanette durmasını istediğinizde yine en güvenilir firma olma özelliği ile eşyalarınız büyük bir titizlikle saklanmaktadır. Geniş ve düzenli depoları ile eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun düzenli ve tertipli şekilde muhafaza edilecektir.

Kalite ve yetkinlik belgelerimizle verilen hizmetlerin garantili taşımacılık sağladığı belgelerle de tescillemiştir. En uzak mesafelerde bile en yüksek güvenlik ile taşımacılık yapan firmamız taşınacak her alanda aynı titizlik ve özenli hizmetleri hep göstermektedir.

İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesi olan Evdema evden eve nakliyat müşterilerine daha hızlı ve daha düzenli hizmet vermek adına bu büyük organizasyonda yerini almıştır.

Firma İletişim Bilgileri
Evdema Nakliyat
Adres
:
ÇAMLIK MAH GAZİLER CAD NO 20 BAHAR SİTESİ B2 D2 ÇEKMEKÖY/İSTANBUL
Telefon
:
0216 640 08 74
Faks
:
0216 640 08 60
Gsm
:
0533 036 74 62
E-mail
:
vedat3436@hotmail.com
Firma Fotoğrafları
  • Evdema Evden Eve Nakliyat Ambalaj Resmi
    Evdema Evden Eve Nakliyat Ambalaj Resmi
  • Evdema Evden Eve Nakliyat
    Evdema Evden Eve Nakliyat
  • Evdema Nakliyat
    Evdema Nakliyat
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği