Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

EKŞİOĞLU NAKLİYAT
Üye Numarası : 026

Ekşioğlu nakliyat sektöründe en gelişmiş ve uzun yılların tecrübesini içinde barındıran bir şirkettir. Nakliyat hizmetleri açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Büro & ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka & şirket taşımacılığı, fabrika & tesis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, asansörlü evde eve nakliyat, sigortalı evden eve nakliyat, ambalajlama, şehirlerarası & şehir içi nakliyat, depolama hizmetleri arasında yer almaktadır. Firma taşımayı bir sanat haline getirmiştir. Her işini özenle ve titizlikle yerine getirmeye dikkat ederler.

Ekşioğlu nakliyat şirketinin İstanbul'da birçok şubesinin bulunması dışında birçok şehirde de şubeleriyle ve kalitesiyle hizmet vermektedir. Taşınma esnasında mobilyaların sökülmesi, beyaz eşyaların kartonlara sarılması, bardak yemek takımları biblolar gibi cam eşyaların hava kabarcıklı naylonlara sarılıp kolilenmesi, çiçekler büyüklüklerine göre kolilere ve fıçılara yerleştirilmesi, aynı şekilde televizyon video müzik seti tv ünitesi gibi ürünlerin büyüklüklerine göre kolilere yerleştirilip paketlenmesi, nakledilmesi, kolilenmiş eşyaların yeni evde açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen eşyaların tekrardan monte edilmesi gibi bütün işleri oluşturulan profesyonel ekipleriyle Ekşioğlu nakliyat gerçekleştirmektedir.

Uzman kadrosunda bir mobilyacı, elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel, paketleme ve taşımadan sorumlu bir ekip sizin için bütün işleri yapmaktadır. Taşınma esnasında her türlü soru ve sonunuzu iletmeniz için ekipten bir yetkili kişi yanınızda bulunacaktır. Firmanın araçları 4+1, 3+1, 2+1, 1+1 eşyaları alma kapasitesine sahiptir ve nakliyat işine uygun içleri möblelidir. Araçlar ev eşyası taşınması için özel olarak dizayn edilmiştir.

Kamyonetler kapalı çelik kasalı olup kasaların 25 metreküp büyük kamyon kasalarının hacimleri 40 metreküptür ve hacimli eşyayı tek seferde taşıyabilecek kapasitededir. Kamyon içleri ip geçirme kancalı aralıklıdır. Taşınma sonrasında araçlar temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Ev ve diğer eşyalarınızın her türlü nakliye sigortası Ekşioğlu nakliyat firması tarafından yapılmaktadır.

http://www.istanbulevdenevenakliyeciler.org.tr/ web sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi, dilerseniz info@eksioglunak.com.tr ye posta atabilir, İstanbul merkez telefon numarasından 0216 305 49 99 ve şube telefon numarasından 0212 225 73 16 ya da 0532 573 75 36 numaralı cep telefonundan arayıp bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca bu firma birçok insanın nakliyatta başvurduğu İstanbul evden eve nakliyeciler derneği olan İSTEEND in üyelerinden birisidir.

Firma İletişim Bilgileri
EKŞİOĞLU NAKLİYAT
Adres
:
bağdat cad 457/165 maltepe
Telefon
:
0216 305 49 99
Faks
:
0216 352 53 56
Gsm
:
0532 573 75 36
E-mail
:
evdendepoya@gmail.com
Firma Fotoğrafları
 • Askılı Elbise Taşımacılıgı
  Askılı Elbise Taşımacılıgı
 • Ekşioglu Nakliyat Ev Eşyası Paketlemesi
  Ekşioglu Nakliyat Ev Eşyası Paketlemesi
 • Ekşioglu Nakliyat
  Ekşioglu Nakliyat
 • Ekşioglu Nakliyat Paketleme
  Ekşioglu Nakliyat Paketleme
 • Ekşioglu Nakliyat Yatak Odası Paketleme
  Ekşioglu Nakliyat Yatak Odası Paketleme
 • Ekşioglu Nakliyat Gardolabı Paketleme
  Ekşioglu Nakliyat Gardolabı Paketleme
 • Ekşioglu Nakliyat Koltuk Paketleme
  Ekşioglu Nakliyat Koltuk Paketleme
 • Ekşioglu Nakliyat Depolama
  Ekşioglu Nakliyat Depolama
 • Ekşioglu Nakliyat Ofis Taşımacılıgı
  Ekşioglu Nakliyat Ofis Taşımacılıgı
 • Ekşioglu Nakliyat Araç Yüklemesi
  Ekşioglu Nakliyat Araç Yüklemesi
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği