Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

EGETUR EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.
Üye Numarası : 084
EGETUR EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.
Web Adresi http://www.egeturevdeneve.com.tr
Şehir Maltepe
Telefon 0216 383 10 90

Egetur Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti, uzman kadrosuyla özen ve dikkatle nakliyat faaliyetini gerçekleştiren sektöründe lider olmak için vizyonunu geliştiren şirket konumundadır. Yapılan tüm işlerden dakika dakika haberdar olacak ve güven duygusuyla eşya ve ürünlerinizin hedefe ulaştığını bileceksiniz. Bu vizyonu gerekse tecrübesiyle gerekse de zaman geçtikçe geniş tutan kamusal firmaların özeni gösterdiği hassasiyetle işlemlerini sürdürmektedir. Referanslarımızdan alacağınız bilgiler sizde şüphe kaygısını silecek ve faaliyetleri içiniz rahat bir şekilde takip edebilecek ve haberdar olacaksınız.

Egetur Evden Eve Nakliyat , evden eve yapılacak nakliyatta uzmanlar tarafından ölçüm alınır. Alınan ölçümlerde eşyaların taşıtlara nasıl ne kadar boyutta olacağı hesaplanır ve hesaplama sonucunda siz eşya sahibine haberdar edilerek, taşıtlara stok edilir. Yapılan düzenlemelerde dakika dakika kişi haberdar edilir, çünkü evden eve yapılacak nakliyatta özen ve dikkat gerektirdiğinden yapılacak işlemler sektöründe lider olmayı gerektirmektedir.

Egetur Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti, nakit fiyat zorluluğunuzu göz önünde bulundurarak kredi kartınızla ödeme imkânı sunuyoruz. Yapmakta olduğumuz taksitlendirme işlemi sizin daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca yapacağımız faaliyetlerden bilgileriniz gizli bir şekilde kalacak ve referans vermediğiniz sürece diğer müşteriler ile paylaşılmayacaktır. Çünkü bunu yaptığımızda müşterilerimiz EGETUR ailesindeymiş gibi hissedecek ve güvenli bir şekilde işlemleri sürdüreceğiz. EGETUR Nakliyat, İstanbul Maltepe merkez ofisi, Avrupa yakası Levent ve İzmir ofisleri ile İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama, fuar ve kongre taşıma gibi kurumsal nakliye hizmetleri vermektedir.

Egetur Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti firmamızda; Bu araçlarla eşyalarınızı tam zamanında, hasarsız bir şekilde hedeflenen yere ulaştırmaktayız. Yapılan tüm işlemler için daha önceden de dediğimiz gibi 7/24 açık olan telefon ve ofisimizle bizimle irtibat geçebilir, bilgilendirmenize yardımcı olacağız. Şirketimiz, şehirler içi nakliyat dışında şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Akdeniz Bölgesi, Mersin ve Edirne’ye kadar uzanan güzergâhlarımızla siz değeri müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun tıpkı şehirler içi gösterdiğimiz özen ve hassasiyeti şehirlerarası taşıma da gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda diğer şirketlerin aksine dar alanlarda eşyalarınızı saklamak yerine serin ve geniş opsiyonlarla çalıştığımızı ve modern güvenlik sistemleriyle huzurunuza sunmaktayız.

Firma İletişim Bilgileri
EGETUR EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.
Adres
:
Yalı Mah. Şehit Nedim Özpolat Sok. No: 1/6 Maltepe/İSTANBUL
Telefon
:
0216 383 10 90
Faks
:
0216 459 70 89
Gsm
:
0532 482 87 62
E-mail
:
info@egeturevdeneve.com.tr
Avrupa Yakası Şube | 444 9 069
Adres
:
Hukukçular Sit. A3 Blok D.8 4.Levent/İSTANBUL
Telefon
:
0212 264 13 92
Gsm
:
0532 130 70 32
E-mail
:
info@egeturevdeneve.com.tr
İzmir Şube | 444 9 069
Adres
:
Cemal Gürsel Cad. No: 484/1 D. 8 Bostanlı Karşıyaka/İZMİR
Telefon
:
0232 330 81 24
Gsm
:
0533 575 89 32
E-mail
:
info@egeturevdeneve.com.tr
Ankara Şube | 444 9 069
Adres
:
Ziya Gökalp Cad. Selvi Sok. No: 25/3 Kızılay/ANKARA
Telefon
:
0533 575 89 31
E-mail
:
info@egeturevdeneve.com.tr
Firma Fotoğrafları
 • Paketleme-1
  Paketleme-1
 • Paketleme-2
  Paketleme-2
 • Paketleme-3
  Paketleme-3
 • Paketleme-4
  Paketleme-4
 • Paketleme-5
  Paketleme-5
 • Paketleme-6
  Paketleme-6
 • Askılı Elbise Dolabı
  Askılı Elbise Dolabı
 • Paketleme-7
  Paketleme-7
 • 2+1 Nakliye Aracımız
  2+1 Nakliye Aracımız
 • 3+1 Nakliye Aracımız
  3+1 Nakliye Aracımız
 • 4+1 Nakliye Aracımız
  4+1 Nakliye Aracımız
 • Şehirlerarası Nakliye Araçlarımız
  Şehirlerarası Nakliye Araçlarımız
Firma Yorumlar
Yüksel Arda
Yorum Tarihi
19.10.2016
Merhabalar, EGETUR Nakliyat ile bu yıl 2 kez ev eşyalarımızı İstanbul-Bodrum arası taşıma fırsatı bulduk. Gerek söz verilen zamanda gelmeleri ve gerekse taşıma hizmetini kusursuz bir şekilde sunmalarından dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Not: Bu yorum firmanın isteği üzerine yazılmıştır.
Mehmet H. DEVELİOĞLU
Yorum Tarihi
20.06.2016
Derneğiniz web sitesi üzerinden açmış olduğum talebe istinaden teklif veren EGETUR Nakliyat ile yazlık eşyalarımı İstanbul´dan Bodrum´a taşıttım. Firma yetkilisi Bayram bey ve taşıma işlemini gerçekleştiren Metin ustadan gayet memnun kaldım. Eşyalarımız zamanında tarafımıza ulaştı ve en önemlisi hiçbir hasarımız oluşmadı. Firmayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Çağrı ŞEREF
Yorum Tarihi
08.06.2016
Derneğiniz web sitesinde açmış olduğum talep sonucu benimle iletişime geçen Bayram beyin samimi ve güven verici konuşması sonucunda kendileri ile anlaştım. Taşıma günü sabahı şirketin firmayı onaylaması ile kendilerini aradım ve 1 saat içinde ekip gelerek eşyalarımızı paketleyerek araca yüklediler. Ertesi sabah söylenen saat Ankara´da eşyalarımız eve taşındı. İlk kez bir nakliye firmasının bu kadar titiz ve düzenli çalıştığına şahit oldum. Kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Gündüz ATİLLA
Yorum Tarihi
29.03.2016
Taşıma işlemimiz öncesi yapılan ekspertizde verilen bilgilerin doğruluğu firmayı tercih etmemizde etken oldu. İlk görüştüğümüz firma olması belki de bizim için bir şanstı. Nitekim Bayram beyin tavsiyelerini dikkate alarak uzun bir araştırma yaptım ve en sonunda kararımızı EGETUR Nakliyattan yana kullandık. Taşıma işlemimiz İstanbul´da 1. gün paketleme, 2. gün yükleme ve 3. gün İzmir´de teslimat şeklinde planlandığı gibi zamanında gerçekleşti. Tüm çalışanların özverili olması ve özellikle Bayram beyin işin başında gelerek süreci takip etmesi çok memnun edici. Sonuç olarak firmadan aldığımız hizmetten hiçbir eşyamız zarar görmeden (sadece bir adet bardağımız kırıldı ve onu da nazar olarak kabul ettik) yeni evimize taşındı. Kendilerine teşekkürlerimi sunar, iş hayatlarında başarılar dilerim. (Bu yorum firma isteği üzerine yazılmıştır.)
Buket AKSOY
Yorum Tarihi
09.10.2015
Antalya-İstanbul arası gerçekleşen kısmi eşya nakliye işlemimde söz verdikleri gibi zamanında ve hasarsız bir taşıma hizmeti sundukları için tüm firma çalışanlarına ve yetkililerine teşekkürlerimi sunarım.
Sedat ERVAN
Yorum Tarihi
10.07.2015
EGETUR Nakliyat ile 3. kez taşıma işlemimizi gerçekleştirdik. Daha önce ki taşımalarda olduğu gibi yine zamanında gelindi ve söylenilenler harfiyen yerine getirildi. Bizi her defasında gerek fiyat konusunda kırmayan ve gerekse hizmet konusunda üzmeyen tüm firma yetkili ve çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum.
Ali Ceylan
Yorum Tarihi
05.06.2015
İstanbul´dan Bodrum´a 1 adet koltuğumuzu zamanında ve hasarsız taşıdıkları için firmaya teşekkürlerimi iletiyorum.
Erkan SAYDIK
Yorum Tarihi
15.04.2015

10 Nisan Cuma günü eşyalarımın İstanbul Maltepe Nish Adalar´dan İzmir Mavişehir´e taşınmasında firmanızdan aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Taşınma işlemi sırasında hiçbir eşyam zarar görmedi. İlgi, alakanız ve verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla,

İstanbul İzmir Arası Nakliyat
Yorum Tarihi
06.04.2015

Firmanızda İstanbul-İzmir arası aldığımız hizmetten son derece memnun kaldığımızı ve bundan sonraki süreçte taşınma işlemlerimiz olduğunda yine firmanızı tercih edeceğimizi belirtir, iyi çalışmalar dilerim. Teşekkürler...  Serap ÇAKOĞLU

Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği