Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

EGESOY EV OFİS TAŞIMA VE DEPOLAMA
Üye Numarası : 042
EGESOY EV OFİS TAŞIMA VE DEPOLAMA
Web Adresi www.egesoy.com.tr
Şehir Maltepe
Telefon 444 6 371

Taşımacılık konusunda zaman içinde yenilikler ve gelişmeler söz konusu olmuştur. Gelişmelere bakıldığında, diğer sektörel gelişmeler ile beraber ilerleme sağlandığı görülebilmektedir. Firma olarak özellikle eşya üretimi konusundaki gelişmeler ile beraber ilerleme sağlamakta ve bu eşyalara uygun şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Eşyaların türlerine göre belirlediğimiz araç seçimlerimiz ve paketleme hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızın tam olarak korunmaları sağlanabiliyor. Bunun yanında da depolama hizmetlerimiz de aynı kalitede devam etmektedir. Firmamız güvencesine teslim ettiğiniz eşyalarınız belirttiğiniz zaman süresince profesyonel olarak korunmaktadır. Egesoy Ofis ve Ev Taşımacılığı ile güven içinde bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

Ev ve ofis taşımacılığı alanında ülkemizde birçok firma hizmet sunuyor. Firmaların bu alandaki faaliyetlerinde her zaman için kalite standartları söz konusu olmalıdır. Bugüne kadar kalitesiz hizmetlerden dolayı birçok kişi mağduriyet yaşadı. Dolayısı ile de bu sektör içinde güvensizlikler oluştu. Son zamanlarda sigorta kapsamında yapılan bu faaliyetler sayesinde artık güven olgusu oluşmaya başladı. Her firma aynı kalitede hizmet sunmadığından bu alandaki hizmetlerde zaman zaman tekrarlanan mağduriyetler oluşabiliyor. Firma olarak sizler için her zaman profesyonel olarak hizmet sunuyoruz.

Depolama ya da taşıma faaliyetlerinde eşyalarınıza en uygun araçlar ve paketleme malzemeleri seçiliyor. Eşyalarınız için tam olarak bir koruma hizmeti verildiğinden güven içinde hizmet alabilme şansınız olmaktadır. Egesoy sayesinde ofis eşyalarınız ve makineleriniz için de kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınız size belirtilen zaman içinde transfer edilecek ve aynı kaliteleri ile size teslim edilecektir. Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız için en uygun hizmeti firmamızdan alabileceksiniz.

Kurulduğumuz tarih itibari ile piyasa içindeki yeniliklerin takipçisi olarak hizmet sunduğumuzda bu alanda kaliteli bir imajımız oluşmuştur. Bu sayede sizlere kalite garantisi de sunabilmekteyiz. Uygun fiyat politikamız devam ettiğinden ekonomik açıdan da avantaj yakalayabileceksiniz. Ofislerinizde ya da evlerinizde yıllardır kullandığınız eşyalarınızı güven içinde nakil edebiliyor olmanız sizler için bir mutluluk kaynağıdır. Bu bakımdan firma olarak sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız.

Evden eve nakliyat konusunda firmamızdan alacağınız hizmetler uygun ücret politikamıza dâhildir. Piyasada bu konuda çok yüksek fiyatlar talep edilebiliyor. Sigorta kapsamında ve ekonomik olarak firmamızdan alacağınız bu hizmetler sizler için hem zaman bakımından hem de kalite bakımından avantaj sağlayacaktır.

ISTEEND üyesi olan bir firma olarak kalite garantisi sunarak eşyalarınız için uygun hizmetler sunmaktayız. Bu bakımdan firmamıza güvenebilir ve istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri
EGESOY EV OFİS TAŞIMA VE DEPOLAMA
Adres
:
Altayçeşme mh.begonya sk.no:30/a Maltepe/İST.
Telefon
:
444 6 371
Faks
:
02163050373
Gsm
:
05327444916
E-mail
:
egesoy@egesoy.com.tr
Firma Fotoğrafları
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Ambalaj Sistemi
  Ambalaj Sistemi
 • Araç Filomuz
  Araç Filomuz
 • Askılı Sistem Elbise Dopları
  Askılı Sistem Elbise Dopları
 • Koltuk Paketli Ve Paketsiz Hali
  Koltuk Paketli Ve Paketsiz Hali
 • 2005 Yılı Resimleri
  2005 Yılı Resimleri
 • Ege Sahili
  Ege Sahili
 • Doğu Seferleri
  Doğu Seferleri
 • Ekipler Ve Araçlar
  Ekipler Ve Araçlar
 • Kışı Mevsimi Doğu Seferleri
  Kışı Mevsimi Doğu Seferleri
Firma Yorumlar
faruk aksoy
Yorum Tarihi
04.10.2016
Egesoy nakliyat ile daha önce taşınmış bir arkadaşımın referansı ile tanıştım ve taşınma talebimi ilettim. firma yetkilisinin keşif yaptıkdan sonra bizi bilgilendirmesi ve en önemlisi verdiği vaatlerin birebir yerine getirilmesi önemliydi. bu nedenle kesinlikle tavsiye ederim
ozan çemenzar
Yorum Tarihi
26.09.2015
egesoy firması ile istanbuldan gümüşhaneye taşındım iş yogunluğumdan dolayı evimi toparlayamadım Egesoy firması herşey dahil dedi diğer firmalara nazaran fiyat yüksekti ama hizmet beklentimin üstünde çıktı. daha önceki taşınmalarımla karşılaştırdığımda gerçekten bu firma işinin ustası. egesoy ailesine teşekkürler.
Mehmet nuri badılyan
Yorum Tarihi
26.09.2015
Bir çok firma arasında egesoy nakliyatı seçtim taşınma da herhangi bir sıkıntı yaşamadım egesoy yöneticilerine ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum
Derya atamanoğlu
Yorum Tarihi
07.09.2015
Gectıgımız gün Egesoy evden eve nakliyat fırması ıle yapmış Olduğum taşımadan son derecede memnun kaldım ıslerını profesyonelce yapıyorlar keskinlikle tavsıye ederdim teşekkürler Egesoy aılesı
Ramazan Yilmaz
Yorum Tarihi
21.08.2015
İstanbul-Denizli nakliyesini maddi hiçbir sorun olmadan tamamladığınız için teşekkürler. Egesoy yetkilisi Yakup sağolsun hem çok düzgün bir insan hem de işini layıkıyla yapan biri. Kendim de tekrar çalışmak isterim; başkalarına da kesinlikle tavsiye ederim. Allah işlerinizde kolaylık versin.
Şehiriçi Nakliyat
Yorum Tarihi
10.01.2015

geçtiğimiz günlerde taşınmamızdan dolayı yaptığım nakliye firmaları araştırmasında egesoy nakliyat ile anlaşmaya vardım. firma yetkilisi yakup beyin expertizi sonucu anlattığı herşeyden fazlası yapıldı onca taşıma deneyimime rağmen bu firma bence çok kaliteli. taşımamda emeği geçen tüm personele ve firma yetkililerine teşekkürler.

ozan kas

Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği