Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Değirmencioğlu
Üye Numarası :

Değirmencioğlu Evden Eve Nakliyat İstanbul’da bulunan birçok nakliye şirketleri arasında kendi kalitemizi ayakta tutabilmemiz için vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile taklitlerinden korumaktayız. Bu sebepten dolayı ismimizi ve hizmetimizi taklit eden çalışanlara göre daha kaliteli hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet ve doğru kişilerle verdiğimiz hizmetin adresi olan bizlerin kapısına gelen her müşterimize güler yüz ve sıcak kişiliğimiz ile birlikte sizlere kapımızı her zaman açık bıraktık. Değirmencioğlu Evden Eve Nakliyat olarak birçok konuda hizmet vermekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden birkaç tanesi ise değerli eşyalarınızı çelik kasalı araçlarımız ve kaliteli personelimizle güvenli taşımacılıktır.

Sizler için verdiğimiz ve bizlerden satın alabileceğiniz kaliteli hizmet karşılığında daha kaliteli ve güvenli bir taşımacılık sonucunda sizlere kalan bu esnada huzurunu ve keyfini kaçırmadan eşyalarınızı teslim almaktır. Değirmencioğlu Evden Eve Nakliyat konusunda birçok kişi ve firmalar verdiğimiz hizmet karşısında müşterilerimizden aldığımız övgü dolu sözlerle bizlerinde anladığımız yaptığımız işten duyduğumuz gururun vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden kaynaklandığını anlamış olduğumuzdur. Bu sebepten dolayıdır ki bizim vermiş olduğumuz kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet karşısında birçok firmalara ve bu hizmeti veren nakliye şirketlerine göre tercih sebebimiz fazladır. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde diğer şehirlere ya da farklı adreslere nakil mi ettirmek istiyorsunuz. Kaliteli nakliye ve güvenilir nakliye için doğru adreste olduğunuzu tekrar ifade etmenin farklı bir amacı yoktur.

Değirmencioğlu Evden Eve Nakliyat firmamızın prensipleri gereğince taşımacılık ve nakliyecilik emek uzmanlık isteyen bir iş koludur. Değirmencioğlu Evden Eve Nakliyat her zaman belirttiğimiz gibi her zaman verdiği hizmet karşısında kaliteli bir şirket olmanın yolunu tutmuş ve hiçbir zaman bu çizgiden çıkmamıştır. Firmamız her zaman güven taşımakla hükümlü bir prensip konusu içerisinde olan bir şirkettir. Vermiş olduğumuz taşıma işlemleri içerisinde araçlarımızın bakım zamanı n geldiğinde her daim bakımları yapılmaktadır. Sizlerin güvenlerini kazanmak için araç bakımı ve bu araçların hizmet verebilmesi için gerekli olan bütün resmi evrakların özel takipçilerimiz sayesinde yapılmaktadır. Araçlarımızda bulunan evrakların taşıma esnasında olası bir denetim ve araştırma esnasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması için evrak takiplerimizi zamanında yapmaktayız. Araçlarımızda bulunan taşıma ve nakliye evrak tamamlaması sonucunda eşyalarını güvenle taşımaktayız. K belgelerinin eksiksiz olmasının ardından bizlere teslim ettiğini eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Uzman ve eğitimli aynı zamanda deneyimli personel ekibimiz ile birlikte güven taşımak böyle bir durumdur. Taşımacılık konusunda ve emanet alınan eşyaların teslimatı konusunda uzman koşulsuz müşteri memnuniyeti sigortalı nakliye ve taşımacılık ücretsiz uzman incelemesi ve sabit fiyat garantisi ile Türkiye’nin bütün illerine büyük filosu ile hizmet vermekten kaçınmamaktadır. Eşyalarınızın nakliyesi ve yerine koyulma esnasında teknolojinin bütün imkânlarında faydalanmaktadır. Örneğin asansörlü taşımacılık firmaların vermiş olduğu hizmetlerinin sigorta evrakları ve hizmet verebilir sertifikalarının sağlanması ile birçok konuda sorunsuz hizmet vermekteyiz. Böylece tercih sebebimiz diğer şirketlere göre daha kaliteli hizmet vermekteyiz. Dünya standartlarına uygun bir hizmet vermekteyiz. Personellerimizin eğitimini iş bilgi ve becerilerini artırarak hizmet konusunda vermiş oldukları yatırımları daha da fazla yapmaktır. Değirmencioğlu Evden Eve Nakliyat kurmuş olduğu nakliye firmasına ait olan araç filosunu sürekli genişleterek teknolojiyi yakından takip eden araçları kullanmak özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşterilerin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini daha yukarılara taşımaktadır. Bu sebepten dolayı vermiş olduğumuz bütün hizmet anlayışımız tamamen müşteri tabanlı gerçekleşmektedir. 

Firma İletişim Bilgileri
Değirmencioğlu
Telefon
:
02165892401
Gsm
:
05334847706
E-mail
:
info@degirmencioglunakliyat.com.tr
Değirmencioğlu Nakliyat
Adres
:
Mecidiyeköy Profilo İş Merkezi No:10 - 5 ŞİŞLİ
Telefon
:
0212 272 3242
Faks
:
0212 272 3242
Gsm
:
0533 484 7706
E-mail
:
info@degirmencioglunakliyat.com.tr
Firma Fotoğrafları
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
 • Ambalajlama
  Ambalajlama
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği