Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Çolakoğlu Nakliyat | Ev,Ofis Taşımacılığı
Üye Numarası :

İstanbul'da 1998 yılında evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız, bunca yıllık geçmişinin verdiği tecrübe, güven ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve hassasiyetlerini daima ön planda tutmayı amaçlayan hizmet anlayışıyla, uzman personel kadrosu ve teknoloji desteği ile hizmet çeşitliliğimizi daima geliştirme anlayışı ile hareket ediyoruz.

Çolakoğlu nakliyat olarak, gücümüzü siz değerli müşterilerimizin, firmamızın çalışma prensiplerine duymuş olduğu saygıdan aldığımızı biliyoruz. Kurulduğu ilk günden itibaren alışılagelmiş taşımacılık mantığını saf dışı bırakarak, hizmet kalitesini her zaman en üstün tutmaya çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bugün gelmiş olduğumuz konum itibariyle sektörde öncü kuruluş olmak ve çağdaş lojistik ve nakliye profesyoneli olduğumuz için gururluyuz. Ancak hedeflerimiz doğrultusunda mükemmeliyetçi hizmet anlayışımız dolayısıyla çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.

Çolakoğlu nakliyat olarak öncelikle şunu söylemek isteriz ki; eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Müracaatınız esnasında sizinle bir sözleşme yapılır ve eğer ki biz sizin eşyalarınızın toplanma, taşınma, seyahat ya da yerleştirme zamanlarında herhangi bir zarar vermiş bulunduysak, sözleşme gereği tüm masraflar tarafımıza ait olmuş olur. Tabiki Çolakoğlu nakliyat olarak temel prensiplerimizden bir tanesi de eşyalarınıza en küçük bir zararın gelmemesidir. Bunun için tüm personelimiz titizlikle çalışmaktadır. Çolakoğlu nakliyat olarak önemli prensiplerimizden bir tanesi de zamanında taşımacılıktır. Çünkü biz siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun tamamıyla farkındayız.

Son derece modern ve son model araçlarımızla hizmetlerine devam eden firmamız, eşyalarınızın bölümlere ayrılmasını ve her eşyanın kendi bölümünde gitmesine göre özel araç dizaynlarına sahiptir. Elektronik malzemeler bir bölmede, mutfak malzemeleri özel dizayn edilmiş ve yumuşak dokulara sahip ambalajlarda, çiçekleriniz klimalı bölmelerde taşınmaktadır. Ayrıca araçlarımızın hepsinde tüm yasal belgeler mevcut olup, ulaşım esnasında herhangi bir problem yaşanmayacağı garantisi verilmektedir.

Aynı zamanda Çolakoğlu nakliyat olarak, İSTEEND olarak kısaltılan, anlamı İstanbul Evden Eve Nakliyat Derneği olan kuruluşa üye olmaktan gurur duymaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren, kaliteye önem veren tüm nakliyat firmalarının İSTEEND çatısı altında olması, tatlı bir rekabet ortamı sağlamakta ve bizleri daha çok çalışmaya, başarı çıtamızı daha yukarılara taşımamıza teşvik etmektedir.

Çolakoğlu nakliyat olarak tüm iletişim bilgilerimiz İSTEEND resmî internet sitesinde mevcut olup, isterseniz telefon ile isterseniz mail ile bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenli taşımacılığın, güler yüzlü ve kalite hizmetin, memnuniyetin ve uygun fiyat politikasının doğru adresi Çolakoğlu Nakliyat. Eviniz bize emanet.

Firma İletişim Bilgileri
Çolakoğlu Nakliyat | Ev,Ofis Taşımacılığı
Adres
:
İçerenköy Mh.Cananım Sokak No 25 Daire 2 Ataşehir
Telefon
:
444 55 97
Faks
:
0216 469 62 27
Gsm
:
532 735 90 95
E-mail
:
bilgi@colakoglunakliye.com.tr
Firma Yorumlar
İstanbul Ankara Arası Nakliyat
Yorum Tarihi
11.11.2014

İstanbul´dan ankara´ya taşıma işlemini gerçekleştirdiğimiz firma ile hiç bir sorun yaşamadık. Banka çalışanlarımıza önerebileceğim bir firmadır. Kendilerine teşekkür ederim. Çok ilgilendiler. Gökçe Bahadır

Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği