Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

ÇİMENTAŞ NAKLİYAT
Üye Numarası : 148

Evlerimiz bazısı için bir sığınma noktası, bazısı için huzur kaynağı bazıları için de en güvenli mekândır. Evlerimiz bizler için en büyük öneme sahip mekânlardır. Onları eşsiz yapan duvarları değil içindeki eşyalara sinen anılarımızdır. Bunun için taşınma başlı başına bir sorun teşkil eder.

Eşyalara gereken önemin verilerek taşınması gerekir. Onlara verilecek zararlar anılara verilmiş gibi algılanır. Firmamız bunu bildiği için azami dikkat ve çabayı gösterir. Eşyalarınızın taşınması sırasında gerekli ekipman kullanılarak gerekli önlemler alınır. Eşyalarınız araca yerleştirilirken tecrübelerle elde edinilen bilgi ve birikimlere uygun olarak yerleştirilir. Bu sayede araç ile taşıma sırasında herhangi bir sorun çıkmaz.

Firmamız bünyesinde bulunan kapalı araçlar sayesinde taşıma sırasında eşyalarınız dış etkenlerden etkilenmez. Yağmur, rüzgâr ve güneş gibi dış etkenler eşyalarınıza ulaşmadığı için herhangi bir sorun çıkartamaz. Ayrıca kışın taşınma işleri sırasında eşyalarınız herhangi bir zarar görmeyecektir. Kapalı kasa olmasının bir avantajlı yönü de araç ile taşıma sırasında eşyalarınızın hareket edemeyecek olmasıdır. Bu sayede birbirlerine verecekleri zararın önüne geçeriz.

Evden eve nakliyat sektörü her geçen büyümekte ve gelişmekte olan bir sektördür. Böyle bir durumda işinin uzmanı olan firmalar ayakta kalırken kendini bu anlamda geliştirmeyen firmalar yok olur. Bunu bilen firmamız sektörün gerektirdiği araç ve gereçleri temin etmiş ve tecrübeli çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahip olduğu için bu sektörde hak ettiği yeri almaktadır. Bu doğrultuda eşyalarınızı itina ile taşırız. İstanbul içerisinde günü birlik taşımalar yapılabildiği gibi şehir dışı taşımalar da yapılmaktadır. Bu işleri yaparken bilgi ve birikimlerimiz sayesinde eşyalarınızın zarar görmemesini sağlarız.

Bu sektörde yerinizi korumak istiyorsanız çalışanlarınızın iyi olması gerekir. Sabırlı ve çözüm odaklı olmaları gerekir. Bunu bilen firmamız bünyesinde çalışanlar gerekli özelliklere sahip kişilerden seçilerek tecrübelerle donatılmış kişilerdir. Bir sorun ile karşılaşıldığında çözüm bekleyen değil çözüm üreten kişilerdir. Ürettikleri çözümler işleri hızlandıran ve güven oluşturan çözümlerdir. Bu sayede zaten sorunlu olan taşınma işlemi sırasında başka sorunlarla uğraşmamış olursunuz. Kafanızı yoran sorunlarla uğraşmadığınız için gönül rahatlığıyla taşınırsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği müşterilere belirli bir kalitede hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan bir dernektir. Firmamız müşteri memnuniyetini öncelik olarak kabul ettiği için İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneğine üye olmuştur. Böylece sizlere sunulan hizmet kalitesini sürekli olarak arttırmak ve bu hizmeti sizlerle buluşturmak sağlanmıştır.

Firma İletişim Bilgileri
ÇİMENTAŞ NAKLİYAT
Adres
:
veysel karani mh,asıl türk cd,cevher sk no:12/2
Telefon
:
0216 496 45 06
Faks
:
0216 398 75 07
Gsm
:
0532 652 31 86
E-mail
:
cimpasnakliyat@hotmail.com
Çimentaş Evden Eve Nakliyat
Adres
:
veysel Karani Mahallesi Asil Türk caddesi Petek sok No:4/A/2 SANCAKTEPE/İST
Telefon
:
0212 327 25 12
Faks
:
0216 398 75 07
Gsm
:
0532 652 31 86
E-mail
:
info@cimentasnakliyat.com.tr
Firma Fotoğrafları
 • Çimentaş Nakliyat
  Çimentaş Nakliyat
 • Çimentaş Nakliyat
  Çimentaş Nakliyat
 • Çimentaş Ambalajlama
  Çimentaş Ambalajlama
 • Çimentaş Nakliyat Paketleme
  Çimentaş Nakliyat Paketleme
 • Çimentaş Nakliyat Galeri
  Çimentaş Nakliyat Galeri
 • Çimentaş Nakliyat
  Çimentaş Nakliyat
 • Çimentaş Nakliyat
  Çimentaş Nakliyat
 • Çimentaş Nakliyat
  Çimentaş Nakliyat
 • Çimentaş Nakliyat
  Çimentaş Nakliyat
 • Çimentaş Nakliyat
  Çimentaş Nakliyat
 • Marka Tescil Belgesi
  Marka Tescil Belgesi
 • Çimentaş Nakliyat Yetki Belgesi
  Çimentaş Nakliyat Yetki Belgesi
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği