Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Cihan Nakliyat
Üye Numarası : 145

Cihan Nakliyat Tic. Ltd. Şti. Olarak 1966 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteren İsmail karayün tarafından kurulmuştur. Profesyonel taşımacılığı misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsemekteyiz. Bütün hizmet verdiğimiz işlerimizde çözüm üreterek, doğru planlamalarla ve deneyimli ekibimizle evden eve nakliye misyonu ile yeni yuvalarınıza ya da yeni ofislerinize sorunsuz taşınmanızı sağlıyoruz. Hizmet prensibimiz olan dürüstlük ve karşılıklı saygı ilkemizle müşteri odaklı çalışıyoruz. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize daima iyiyi ve yeniyi yakalayarak daha iyi bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Geniş araç filomuz ve depolama alanlarımız ile sizlere hizmet için varız.

Sizlere profesyonel ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile bütçenize uygun olarak nakliyat ve taşımacılık ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmayı borç biliriz. Hiç bir şekilde kaliteden taviz vermeyen Cihan Nakliyat Tic. Ltd. Şti nakliyat sektöründe bir numara olabilmek ve kalitesini daha da arttırmak için hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Taşımacılığın her alanında kendini ve ekibini defalarca gururlandıran ve başarıya ulaştıran cihan nakliyat her gün biraz daha tanınmaya ve yaptığı işlerde müşteri memnuniyeti her zaman öncelik olarak özenle korumuştur.

Firmamızda depolama ve nakliyat sektöründe gerektiği tüm teknolojik ve sosyal yenilikler kullanarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Şehirlerarası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sigortalı olarak sunmaktayız. Bünyesinde her zaman hazır bulunana uzman ekibimizle ve tecrübeli şoförlerimizle 24 saat 365 gün siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyacağız.

Misyon Ve Vizyon

Dünya ve Türkiye standartlarına uygun olarak, kaliteli ve yüksek düzeyde müşterileri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliğini sağlamak müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, korumak kollamak. Özel eğitim almış ekibimizin eğitimlerini artırarak müşterileri memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolamada paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek.

Temel İlkelerimiz:

*koşulsuz müşteri memnuniyeti

*müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci

*sürekli gelişim

*duyarlı yönetim

*uzman teknoloji ile birleştiren profesyonel ekip

Cihan nakliyat ve lojistik depolarında müşterilerine uzman ve güvenilir kadrosuyla verdiği hizmetleri aşağıda sunmaktadır.

*ÜRÜN KABUL

*KALİTE KONTROL

*ÜRÜN YERLEŞTİRME

*STOK KONTROL

*YENİDEN PAKETLEME

*ETİKETLEME

*SİPARİŞ HAZIRLAMA

*YÜKLEME

*SEVKİYAT

Firma İletişim Bilgileri
Cihan Nakliyat
Adres
:
ali nihat tarlan cad no 68/3 bostancı
Telefon
:
0216 416 46 76
Faks
:
0216 372 81 86
Gsm
:
0532 690 02 50
E-mail
:
info@cihanevdeneve.com
Firma Fotoğrafları
 • Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
  Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
 • Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
  Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
 • Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
  Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
 • Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
  Cihan Nakliyat Tic.Ldt.Şti
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği