Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Ceylan asansörlü Nakliyat
Üye Numarası : 51
Ceylan asansörlü Nakliyat
Web Adresi ceylannakliyat.com
Şehir Kadıköy
Telefon 444 5 693

Son yıllarda giderek gelişen teknoloji ve kent yerleşimi ile birlikte 10-15 yıllık binaların ve gecekonduların yavaş yavaş yıkılarak, yerine lüks apartmanların yapılması devam etmekte. Akıllı ev olarak tabir edilen ve artık çağımıza daha uygun projeler olarak gösterilen lüks dairelere taşınmak ise en az yeni bir ev almak kadar zorlu bir yol. Öyle ki ev alma hayalleri bile kurarken insanların aklında ‘bu eşyalar nasıl taşınacak, ya kırılıp çizilirse’ düşünceleri bitmek bilmiyor.

Ceylan Nakliyat olarak biz size bu sorunlarınızdan kurtulmanızda, aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan yardımcı oluyoruz. Şirket politikası olarak kalite ve güveni maksimum düzeyde sağlamak ve sizi memnun etmek ilk sırada gelen anlayışımızdır. Evden Eve Nakliyat dendiği zaman şüphe duyulan, tecrübesiz ve maddi planlamayı düşünen şirketlerin aksine, en ince detaya kadar sizin memnuniyetinizi düşünen Ceylan Nakliyat ekibi olarak, uzman kadromuz ile birlikte 32 yıldır güven ve kalite ile bu işte ilerlemekteyiz.

Sadece ev eşyaları taşımacılığında değil, ofis ve büro eşyalarında size son derece kaliteli, özenli bir hizmet göstererek başarılarımıza yenisini katıyoruz. Sosyal sorumluluk anlamında Milli Eğitim Bakanlığı projelerinde görev alarak köy ve ilçelere bilgisayardan okul ihtiyaçlarına kadar tüm taşımacılık işlerinde sorumluluk almış olup, vatandaşlarımızı memnun etmekte hiçbir zaman geri kalmamaktayız.

Sigortalı Taşımacılık

En çok düşündüğün ve aklınızı kurcalayan sorulardan birisi de eş dosttan duyduğunuz, taşınırken nakliye işleri sırasında kırılan, çizilen eşyalar. Şirket sorumluluğu kapsamında özenli yaklaşımı asla elden bırakmayarak, eşya çizilme ve zarar görmelerine karşı daima sigorta güvencesiyle nakliyat işlerinizi yapmaktayız.

Çağına Uygun Nakliyat

Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyalarınızı nasıl çıkaracağınıza dair artık düşünmenize gerek yok. Son model araçlarımız ve uzman ekibimiz ile asansörlü taşıma hizmetini size sunarak, tüm eşyalarınızı rahat ve kolaylıkla kısa zaman içerisinde yeni evinize ya da ofisinize taşıyor, memnuniyetiniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanına, İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve tüm illerimize yıllardır verdiğimiz hizmet ile birlikte, şehir içi ve şehir dışı nakliyat anlamında daima öncülüğümüzü koruyarak hizmet kalitemizi gün geçtikçe en üst düzeylere taşımaya devam etmekteyiz.

Türkiye’nin İlk Nakliyeciler Derneği

Türkiye’nin ilk nakliyat platformu olan İSTEEND, sizin memnuniyetiniz adına kurulmuş olup, İstanbul’da bulunan nakliyat şirketlerinin bir çatıda toplanması ve daha kaliteli hizmet anlayışına sahip olunması için çalışmalarını yürütmektedir. Daima tüketicinin yanında olan ve maddiyatı düşünmeden kaliteli ve güvenli hizmet adına müşteri odaklı çalışan İSTEEND’ de bulunan üyeliğimiz ile biz de sizler için tecrübelerimize yenilerini katıyor ve çağımıza uygun nakliyatçılıkta hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

 

Firma İletişim Bilgileri
Ceylan asansörlü Nakliyat
Adres
:
merdivenköy mah ressam salih ermez cad günaydın sok no 31/3 halis kurtça kültür merkezi yanı göztepe
Telefon
:
444 5 693
Faks
:
0216 489 66 93
Gsm
:
0533 388 63 35
E-mail
:
info@ceylannakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği