Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat
Üye Numarası :

Taşımacılık konusunda Dünya genelinde uzun zamandır faaliyetler devam etmektedir. Ülkemizde de bu alandaki faaliyetler zaman içinde gelişim göstermiştir. Firmaların gerek teknoloji alanında gerekse de eğitim alanında yaşanan bu gelişimlere özen göstermeleri halinde taşımacılıkta kalite standartları çerçevesinde hizmet sunmaları mümkün olabilmektedir.

Nitekim bazı firmalar hala eski yöntemleri ile hizmet sunmaya devam etmekte ve bu sektör içinde hala olumsuz hizmetlere neden olabilmektedirler. Bektaşoğlu evden eve nakliyat olarak u konuda sizler için profesyonel anlamda hizmetler sunmaktayız. Kalite standartlarımız gereği piyasa içindeki tüm yeniliklerden yararlanarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Nakliyat konusunda firmamızdan son teknoloji ile uyumlu olarak hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınızın sağlıklı olarak bir transfer sürecinden geçebilmesi için taşıma sırasında iyi bir şekilde korunmalarının sağlanması gerekiyor. Kaliteli olarak seçilen paketleme malzemelerimiz ve depolama hizmetlerimiz ile bu ihtiyacınız için firmamızdan çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanında eşyalarınız için seçilen taşıma araçlarının da eşyalarınızın çeşidine göre uygun olarak belirlenmesi gerekiyor. Firma ekiplerimiz ile eşyalarınız için en uygun araçları belirleyebilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde taşınma sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız sadece ev eşyalarınız için değil aynı zamanda iş yeri eşyalarınız, makineleriniz, fabrika taşımacılığınız ve ya fuar taşımacılığınız için de hizmet göstermektedir. Özellikle fuar taşımacılığında size belirtilen zaman içinde eşyalarınızın teslim edilmesi çok önemli olacaktır. Bu konuda da firmamızdan garanti kapsamında hizmet alabilirsiniz. Firma hizmetlerimiz sizler için her zaman profesyonel olarak sağlanmaktadır. Gerek depolama hizmetleri, gerekse eşyalarınızın taşınmasında kullanılan yöntemlerde her zaman için kalite standartları ön planda olacaktır.

Ekiplerimiz için belirli dönemlerde eğitimler sağlayarak sizler için zaman içinde oluşan gelişmeler eşliğinde hizmetler verme amacındayız. Eğitimli personellerimiz ile daha bilinçli bir hizmet sunmaktayız. Yıllardır kullandığınız eşyalarınız için en uygun hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Sizler için ayrıca uygun ücret politikamız da devam etmektedir. Profesyonel bir hizmeti ekonomik koşullar ile alabilirsiniz. Nakliyat konusunda güvenilir bir firmadan hizmet almanız sayesinde içinize sinen bir hizmet alabileceksiniz. Eşyalarınız deformasyona uğramadan sağlam şekilde size teslim edilecektir.

Evden eve nakliyat kapsamında sektör içinde birçok gelişme yaşandı. Firma olarak bu gelişmelerin sürekli olarak takipçisiyiz. Bu sayede eşyalarınız için en uygun taşıma yöntemleri belirlenebilmektedir. Sağlıklı bir transfer imkânı sayesinde eşyalarınızı aynı kaliteleri ile teslim alabileceksiniz. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerde uygun ücret politikamız geçerli olacaktır. Bektaşoğlu Nakliyat olarak sizler için gelişime açık hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. ISTEEND üyesi olarak kalite standartlarımız her geçen gün yükselmektedir.

Firma İletişim Bilgileri
Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat
Adres
:
Postane Mah. nönü cad. no 43 /26 İstanbul işhanı uzla /İstanbul
Telefon
:
02164460666
Gsm
:
05327996736
E-mail
:
bektasogluevdeneve@hotmail.com
Firma Fotoğrafları
  • Bekyasoglu Evden Eve Nakliyat
    Bekyasoglu Evden Eve Nakliyat
Firma Yorumlar
diyar
Yorum Tarihi
23.05.2016
bektaşoglu nakliyat gecen hafta evimi taşidilar ben boyle bi taşimacilik gormededim kendilerine cok ama cok teşekur ederim iyi çalişmalar dilerim bektaşoğlu nakliyat
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği