Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Atlas Nakliyat
Üye Numarası : 49
Atlas Nakliyat
Web Adresi www.atlasevdenetasimacilik.com
Şehir Kartal
Telefon 444 6 113

Nakliyat ciddi bir iştir. Nakliye firmalarının günden güne arttığı bir ortamda güvenilir, işini iyi bilen nakliye firmalarına ihtiyaç da o kadar çok artıyor. Atlas Nakliyat'ın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğinden dolayı bilgisi, tecrübesi ve deneyimiyle uzun yıllar müşterilerine güven vermeye devam edecek. Evden eve taşımacılık yöntemiyle taşındığınız yerden taşınacağınız yere kadar eşyalarınız güvencemiz altındadır.

Eşyalarınızı taşırken onlara emanet gözüyle baktığımızı asla unutmayız. Taşınacak olan eviniz ya da iş yerinizde demonteli ürünler varsa onları taşımada kolaylık olsun diye söker eşyaların gideceği yerde tekrar monteleriz. Taşıması sizin için oldukça zor olacak olan ürünleri örneğin buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi ürünlerin taşınması zahmetinden de sizi kurtarmış oluyoruz.

Ayrıca bu ürünleri nasıl yerlerinden sökmüşsek taşınacağınız yerde de tekrar bağlantılarını sağlar bir daha bu ürünlerin bağlantılarını gerçekleştirmesi için teknik servisi çağırmanıza gerek kalmaz. Asansörlü araçlarımızla eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun güvenli bir biçimde aracımıza yüklenir. Eşyalarınızı taşıyan personelimiz işini bilen, deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşur. Mobilyalarınızın taşınması noktasında zorluk çıktığı zaman bu ürünleri de eğer demonteli ise rahatlıkla söküp tekrar yerinde monte edebilecek bilgiye sahiptirler.

Bizim için uzaklık sorun değildir. Başka bir şehre taşındıysanız o şehre de eşyalarınızı sorunsuz bir biçimde yerinden alır, sorunsuz bir biçimde gideceği yere kadar götürürüz. Atlas Evden Eve Nakliyat'ı müşterilerimizin tercih etmelerinin en büyük nedeni onların eşyalarına kendi eşyalarımıza bakar gibi bakmamızdır. Evden ya da işyerinden alınan eşyalar oldukça titiz bir şekilde aracımıza yüklenir. Bu yükleme esnasında eşyalara zarar gelmemesi en çok dikkat ettiğimiz husustur. Personelimiz sizin istediğiniz şekilde eşyalara dikkat ederler.

Güler yüzlü ve işini bilen personelimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde taşınmanın keyfine varacaksınız. Unutmayın ki firmamız size sizden daha çok değer verir ve sizin beklentilerinizi önemser. Müşteri memnuniyeti eksenli ticaret politikamız gereği sizi mutsuz edecek hiçbir faaliyet içinde bulunmaz. Bundan dolayı personelimizle kuracağınız iyi ilişkiler kesinlikle eşyalarınızın daha güvenli bir biçimde taşınmasını kolaylaştıracaktır. İşini bilen, deneyimli personelimizin bu taşınma işlemindeki kendine güvenini gördükçe bir kenara çekilip belki bir kahve, belki bir çayınızı yudumlayarak, gönlünüz rahat bir şekilde bu taşınma faaliyetini izleyebilirsiniz.

Atlas Nakliyat, İstanbul'un en büyük ve güçlü nakliyat firmaları teşekkülü olan İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği yani İSTEEND' in üye firmalarından birisidir. Atlas Nakliyat, sadece eşyanızı değil güveninizi de taşır.

 

Firma İletişim Bilgileri
Atlas Nakliyat
Adres
:
Orhan tepe Mah şehit hakan kurban çad no 5/A atalar kartal istanbul
Telefon
:
444 6 113
Faks
:
0216 399 92 75
Gsm
:
0532 327 39 40
E-mail
:
yilmazatlas@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği