Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Atik Nakliyat
Üye Numarası :

Bilindiği üzere nakliyat özen gösterilerek yapılması gereken iş dalları arasında ilk sırayı almaktadır. Firmamız bu işin gerekliliklerini yerine getirmiş ve bu sektörde otuz beş yılını doldurmuş olmanın onurunu yaşamaktadır. Yılların tecrübesini edinmiş işinde uzman firmamız sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına her geçen gün yeniliklerine yenilik ekliyor ve gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor.

Gelişen servis ağımız ile nakliye işlerinizde güven ve hız temel maddemiz haline gelmiştir. Mevsim şartları, taşınacak eşya cinsi, mesafe gözetmeksizin her durumda yanınızda olan uzman kadromuz ile çalışmaktan huzur duyacaksınız. Ev, ofis eşyalarınız, antika, tablo gibi değerli eşyalarınız kısacası sizin için önemli olan tüm eşyalarınızı sahiplenir sizin gibi düşünerek yerine ulaştırırız. Firmamız olarak bu güveni hissedeceğinizden hiç şüphemiz olmadığı gibi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğun firmamıza ait olacağını bilmenizi isteriz.

Konusunda uzman expertiz personelimizin taşınacak eşya durumunu tespiti ile başlayan nakliye işimiz, değerli eşyalarınızı yerine yerleştirme, montaj işlemi ile itina ve güven çerçevesinde son bulacaktır. Elbette son bulan yalnızca o gün gerçekleştirilecek olan taşıma işimiz olacaktır. Çünkü çok değerli müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ve aldıkları sonuç sayesinde firmamıza referans olmalarının verdiği mutluluğun sonu yoktur. Firmamız ile tanışıp aldığınız hizmeti görünce siz de diğer kıymetli müşterilerimiz gibi firmamıza değer katanlar listemizde yer alacaksınız.

Yalnızca taşıma işlerinizde değil eşyalarınızın depolanması konusunda da firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özel depo alanlarımız eşyalarınızın korunması ve özenle saklanması için tüm koşulları yerine getirilmiş alanlardır. Her çeşit eşyanız için bu alanları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gerekli ambalajları yapılarak saklanacak olan eşyalarınız firmamız tarafından doğal afet, kaza gibi olabilecek herhangi bir olumsuzluk durumuna karşı sigortalı olacaktır.

Evden eve, şehirden şehire eşyalarınızı taşıyan çok sayıda farklı boyutlarda taşıma araçlarımız, alanında uzman yeterli personelimiz ile daha uzun yıllar beraber çalışmanın umudunu da yüreğimizde taşımaktayız. Eşya taşıma, depolama, antrepo gibi birçok hizmeti bir arada bulabileceğiniz firmamız İSTEEND yani İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği üyesidir.

Derneğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bu yolu izleyen seçkin firmaları bünyesinde barındırmaktadır. Bu sebeple firmamızı da seçkin üyeleri arasına aldıkları için gurur duymaktayız. Sizlere daha iyi hizmet vermemiz için öneri ve şikâyetlerinizi lütfen firmamıza bildiriniz.

 

Firma İletişim Bilgileri
Atik Nakliyat
Telefon
:
0216 360 20 91
Gsm
:
0532 456 76 99
E-mail
:
atiknakliyat@hotmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği