Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT
Üye Numarası : 122

Hayallerinizi süsleyen, tek rüyanız olan ''o'' o evi sonunda buldunuz. Tek bir isteğiniz var bir an önce hayallerinizde ki yeni hanenize ve yeni hayatınıza kavuşmak. Taşınmak, bu hayale kavuşmak için bir bedel olmamalı. Eğitimli personelimiz ve son sistem araçlarımızla taşınmayı sizler için korkulu rüya olmaktan çıkarmış kısa sürede ve sigortalı olarak eşyalarınızı taşımaktayız.

Firmamız sizi hiç sorunsuz bir şekilde yeni hayatınıza taşıyacak hizmet donanımı ve konforu için kendini her geçen gün daha fazla geliştirmekte. Sizin herhangi bir iş gücü ve enerji harcamadan tüm eşyalarınızı itina ile kolilere yerleştirerek bir yerden diğerine itina ile taşımaktadır. Taşınmanın en önemli belki de tek önemli işlemi doğru nakliye şirketi seçmektir. İşinde uzman kadro ve eğitimli çalışanlarımızla yılın her ayında her mevsiminde hizmetinizdeyiz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Lojistik Tic.Ltd. Şti modern hizmet anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile sektörün en önde gelen nakliye şirketlerinden biridir. Hizmet kalitesini her zaman en üst seviyelerde tutmayı başaran ekip, araç ve asansörle siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Firmamız asansörlü taşıma hizmeti vermekte olup, eşyaları sigortalı olarak taşımaktadır. Mobilyaların sökülmesi, kırılacak eşyaların özenle paketlenmesi ve taşıma işleminden sonra sökülen mobilyaların kurulması verdiğimiz hizmet anlayışının en başında gelmektedir.

Şirketimiz ev taşımacılığı haricinde ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, okul, hastane, fabrika, yurt, market, eczane ve yük taşıma alanında da hizmet vermektedir. Her zaman hizmetinizdeyiz. Bir telefonunuz yeterli bizim için. Şirketimiz İSTEEND, İstanbul evden eve nakliyeciler derneğine üyedir.

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT LOJİSTİK TİC.LTD. ŞTİ.

Adres: Selahattin Eyyubi cad no:46 kat:1 d:1

Telefon: 0216 577 02 06

Faks: 0216 577 86 17

gsm: 0532 278 28 96

E-mail: info@atasehirnakliyat.com.tr

Firma İletişim Bilgileri
ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT
Adres
:
Selahattin Eyyübi Cad no:46 kat:1 d:1
Telefon
:
0216-577-02-06
Faks
:
0216-577-86-17
Gsm
:
0532-278-28-96
E-mail
:
info@atasehirnakliyat.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği