Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

asya tur nakliyat
Üye Numarası : 85

Güvenli ve kaliteli hizmeti amaç edinmiş firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün daha da gelişiyor. Taşıma teknikleri, depolama hizmetleri, yeterli araç ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat sektörüne farklı bir boyut kazandıran firmamız yeterli sayıda ve işin uzmanı kadrosuyla bir telefon kadar yakınınızdadır. Her tür taşımaya uygun araç ve ekipmanlarımız sayesinde sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Evinizi, iş yerinizi hiç bir eşyanız zarar görmeden yeni yerine yerleştirinceye kadar güvencemiz altına almaktayız. Eşyalarınız sigortalanarak ve özel ambalajlama yöntemlerimiz kullanarak uygun araçlarla taşınmaktadır. Taşınma talebinizi aldıktan hemen sonra ücretsiz expertiz elemanımız ile taşınacak eşyaların durum incelemesini gerçekleştirirsiniz. Personelimiz eşyalarınızın yoğunluğunu ve taşıma esnasında ihtiyacı olan paketleme biçimini tespit eder. Bu tespitler eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yerine ulaşması için gerekli olan en önemli durumdur.

Bu işlemin ardından istediğiniz zaman belirlenir ve taşıma işlemi gerçekleştirilir. Hizmetlerimiz yalnızca ev eşyası ile sınırlı değildir. Kasa, antika gibi yer değişikliği gereken her türlü değerli eşyanızın özel olarak taşınmasını da sağlamaktayız. Fazla eşyalarınız ya da geçici olarak bir yerde kalması gereken eşyalarınız için de depo hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanan tüm müşterilerimizin eşyaları, her hangi bir doğal afet ya da çalınma riskine karşı sigortalı olarak firmamıza ait özel depomuzda saklanmaktadır. Depolanmasını istediğiniz eşyanın türüne göre özel ambalaj tekniklerimiz uygulanarak paketlemesi yapılır ve depomuzda ki uygun olduğu belirlenen yerinde sizler için tutulur.

Hizmette lideriz diyerek başladığımız taşımacılık serüvenimize yine sizinle lider olarak devam etmek firma amaçlarımızın başında gelmektedir. Her anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Günümüz ekonomisine uygun sizlerin de bütçesini düşünen uygun fiyatlarımız için, istek, öneri veya şikâyetleriniz için, evden eve, bürodan büroya, şehirden şehire kaliteli hizmete önem veren taşıma sistemlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir ya da iş yerimizde konuğumuz olabilirsiniz.

 

Firma İletişim Bilgileri
asya tur nakliyat
Adres
:
eskı ankara cd meclıs mh tosunlar emek iş hanı
Telefon
:
0216 574 74 05
Gsm
:
0532 611 14 74
E-mail
:
asyaturnakliye@hotmail.com
mecıdyekoy subesi
Adres
:
ortaklar cd
Telefon
:
0212 211 08 07
Gsm
:
0532 611 14 74
E-mail
:
asyaturnakliye@hotmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği