Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Ardınç Nakliyat
Üye Numarası : 33
Ardınç Nakliyat
Web Adresi ardinçnakliyat.com
Şehir Çekmeköy
Telefon 0216 470 56 31

Ev taşıma insanların hoşlanmadığı durumlardan birisidir. Eskiden ev taşıma oldukça zahmetli ve herkesin yanaşmaya çekindiği bir iş olarak görülüyordu günümüzde nakliye firmalarının verdiği ucuz ve kaliteli hizmet sayesinde bu sorun aşıldı, nakliye sektöründeki gelişmeler ile beden gücüyle ev taşıma eskide kaldı.

Artık donanımlı araçlarla ev ve ofisler bir gün içinde rahatça taşınmakta. Nakliye firması tarafından eşyalar paketlenip taşındığından taşınma işlemi daha zahmetsiz, hasarsız ve en hızlı sürede yapılmaktadır. İnsanlar artık daha güvenilir olan nakliye firmalarına olan taleplerini artırmaktadır.

Ardınç nakliyat da bu işi en iyi yapan firmaların başında gelmektedir. Nakliyat sektöründe bulunan firmaların birçoğu bu işi sigortasız yaparken zorlu nakliyat sigortalı olarak yapmakta ve bu da firmanın ne kadar güvenli olduğunu göstermektedir. Bu işi sigortasız yapan firmalara güvenmemeli çünkü taşıma sırasında eşyaya herhangi bir zarar geldiği takdirde firma bu zarardan sorumlu olmayacaktır. Nakliye sektöründeki gelişmelerden birisi de asansörlü taşımacılıktır. Birçok firmada bulunmayan bu hizmet Ardınç nakliyatta bulunmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sayesinde en yüksek binalara bile hasarsız ve hızlı bir şekilde taşıma yapmak kolay hale gelmiştir. İnsanlar hem yorulmadan hem de eşyalarında hasara yol açmadan kolayca taşındığı için son zamanlarda kendileri taşıma yapmak yerine nakliye firmalarına yönelmişlerdir. Bu da sektörler arasındaki rekabetin artmasına ve işin kalitesinin yükselmesine neden olmuştur. Sadıkoğlu nakliyat personeline verdiği eğitim sayesinde kalitesinden ödün vermeden son model araçlarla olabildiğince hızlı çalışmaktadır. İstanbul evden eve nakliyeciler derneğine üye olması da bunun tescilidir. Sadıkoğlu nakliyat sadece İstanbul’da değil şehirlerarasında da evden eve taşıma hizmeti de sunmaktadır.

Ardınç nakliyat sektördeki diğer firmaların aksine uygun fiyata kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunar. Bir kaç sene önce insanlar masraflı olacağını düşünerek nakliye firmalarına başvurmaya çekiniyordu ama günümüzde taşıma işini hem uygun fiyata hem de kaliteli olarak yapan firmalar var zorlu nakliyat da bu köklü firmaların başında gelmektedir. Eşyalarınızın hiçbir hasara uğramadan en geç bir gün içinde teslim edileceği garantisin vererek deneyimli ekipmanıyla teknolojinin de yardımını alarak kaliteli hizmet verir.

İstanbul’da birden fazla şubesi ile hizmetinizdedir ayrıca şehirlerarası da hizmet vermektedir. Sizde deneyimli ve konusunda eğitimli bir kadro ile evinizi, ofisinizi taşıtmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak gereken hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerimize resmi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Firma İletişim Bilgileri
Ardınç Nakliyat
Adres
:
eski ankara cad no 75 d25 sancaktepe
Telefon
:
0216 470 56 31
Faks
:
0216 577 61 10
Gsm
:
0532 050 26 86
E-mail
:
sadikoglunakliyat1@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği