Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Antalya Evden Eve Nakliyat LTD. ŞTİ.
Üye Numarası : 114
Antalya Evden Eve Nakliyat LTD. ŞTİ.
Web Adresi www.antalyanakliyat.com.tr
Şehir Maltepe
Telefon 0216 305 1999

Kurulduğu günden itibaren bütün hizmetlerinde titiz çalışmayı ön planda tutan firmamız her geçen gün adından daha fazla söz ettirmektedir. İlk günden beri müşteri memnuniyetini iş düsturu haline getirmiş bir firma olarak hizmetimizi en iyi şekilde sunabilmek adına durmaksızın çalışmaktayız.

Antalya da tüm şehir içi taşımalarınızda yardımcı olabileceğimiz gibi Antalya'dan Türkiye'nin tüm şehirlerine de eşyalarınızın taşınmasında hizmet verebiliriz. Bütün bu nakliye işleriniz deneyim sahibi personelimizle son derece titizlik ve özenle yapılmaktadır. "Üstün hizmet kalitesi" anlayışı ile bir nakliye firmasının sahip olması gereken bütün meziyetleri bünyesinde bulundurmaktadır. Bu yüzden de sektördeki lider konumu ve kurumsal yapısıyla daha uzun seneler de sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Evden eve nakliye olduğu gibi büro ve ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, ambalajlama ve depolama konularında da hizmet vermekteyiz. Tecrübeli personeli sayesinde eşyalarınız hasarsız bir şekilde bir yerden başka bir yere ustalıkla taşınmaktadır. Profesyonel ambalajlama ve depolama personeli ile fark yaratmaktadır. Taşıdığımız her eşyanın sigortası yapılıp garantili bir biçimde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınız bakımlı ve yeni araçlarla güvenle taşınır. Hizmetlerimizi denemiş, bizlere referans olabilecek birçok kurum ve şirketi sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sektörde bulunduğumuz konum itibari ile yaptığımız her işin bir öncekinden daha iyi olması gerektiği konusunda bizi sürekli kırbaçlamaktadır. Bu anlayış ile kendini sürekli yenileyen, nakliye hizmetinde kullanılabilecek bütün materyalleri bulma konusunda kendini geliştiren bir firma olmaktan son derece gururluyuz. Hissettiğimiz gurur personelimizin güler yüzüne yansımakta, hizmet anlayışımızı bir seviye daha yukarı taşımaktadır. Sektörde öncü bir firma olmanın verdiği sorumluluk işlerimiz daha ciddiyetle yapma konusunda bizlere ışık tutmaktadır.

Üstelik artık son yıllarda kullanılan asansör sistemi ile eşyalarınızı hem zamandan kazanarak hem de hasarsız bir şekilde taşıyarak nakliye sektörüne yeni bir nefes getirmiştir. Firma olarak bu sistemi ilk kullanan firmalar arasındayız. Sunduğumuz uzman incelemesi hizmeti ile sizlere daha sağlıklı bütçe yapmanızda kolaylık sağlıyoruz. Bizleri aradığınız takdirde size göndereceğimiz uzman arkadaşımız taşınacak eşyalarınızı yerinde görüp sizlere taşıma işleminin maliyetini hemen o anda yapmaktadır. Bütün bu hizmetlere ek olarak depolama konusunda da faaliyet göstermekteyiz.

Son derece hijyenik olan depolarımızda eşyalarınız ayrı ayrı bölmelerde muhafaza edilecektir. Depoya koyulacak eşyalar sizlerden havalı naylon malzemelere koyularak alınır deponun olduğu yere getirilerek güzelce istif edilir. Depoya koyulan bütün eşyalarınız sigortalanarak müşteri güven ve memnuniyetini üst seviyeye taşımaktayız. Bizlere 7/24 telefon numaralarımızdan ulaşabilir, ihtiyacınız olan hizmetle ilgili bilgi alabilirsiniz. Firmamız bir İSTEEND üyesi olup, diğer merak ettiğiniz her bilgiye internet sitemizi ziyaret ederek ya da bizlere telefonla ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri
Antalya Evden Eve Nakliyat LTD. ŞTİ.
Adres
:
Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. NO:50/5 Maltepe /İstanbul
Telefon
:
0216 305 1999
Faks
:
0216 370 0524
Gsm
:
0532 325 1458
E-mail
:
info@antalyanakliyat.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği