Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Akdeniz Nakliyat
Üye Numarası : 027
Akdeniz Nakliyat
Web Adresi www.akdeniznakliyat.com.tr
Şehir Maltepe
Telefon (0216) 366 77 77

1970 yılında Hamit Akdeniz tarafından kurulan firmamız faaliyete başladığı günden bu yana gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Kapsamlı araç filosunu sürekli genişleterek personel eğitimi ve iş güvenliği kurallarına uyarak yoluna devam etmektedir. İş güvenliğinin öneminin her zaman bilincinde olan firmamız bünyesinde çalışan personeline iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti hakkında sürekli eğitimler vererek sizlere daha iyi hizmet sunmak çabasındadır.

Müşterileri memnuniyetini ön planda tutan firmamız başarısını kaliteli hizmet anlayışına borçludur. Kaliteli hizmet anlayışı ilkesi Akdeniz Nakliyatı sektöründe öncü bir firma haline getirmiştir. Firmamızın faaliyet alanları içinde; Evden eve nakliyat, uluslar arsı nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, kurumsal şirket taşımacılığı, banka, hastane, tekstil, fabrika, depo, mağaza, parsiyel, fuar, arşiv, beyaz eşya ve benzeri gibi her türlü nakliye ve taşımacılık hizmetleri bulunmaktadır.

Akdeniz Nakliyat hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden dolayı zamanla kurumsal firmaların tercihi haline gelmiştir. 2004 Termopet Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti'ne yirmi ton kapasiteli beş adet akaryakıt tankerlerini kiralayarak üç yıl hizmet vermiştir.2006 yılında ise Termopet lojistik hizmetlerinin %55 hissesini sahip olmuştur. Bp Türkiye’nin akaryakıt nakliyat hizmetlerini halen beş araç ve yedi adet personel ile hizmet kalitesinden ödün vermeden yapmaktadır. Akdeniz Nakliyat evden eve nakliye sektörünün de öncüsü olmuştur. Kendi araçlarımız ile sizin bütçenizi sizden önce planlayarak sizleri zor durumda bırakmadan hizmet sunmak ilk görevimizdir. İşyeri taşımacılığındaki de referanslarımız her zaman yüz akımız olmuştur. Bunlar arasında ; İşnet, Türk Telekom, Birlik Sigorta, Anadolu Hayat Emeklilik, Nissan Otomotiv, İş Bankası ve daha sayamadığımız birçok firma bulunmaktadır.

Akdeniz Nakliyat Yekti belgeleri açısından tam tekmil ve hiçbir eksiği bulunmadan çalışmaktadır. Belgelerimiz; Marka tescil belgesi, K3taşıt belgesi, K1 taşıt belgesi,İstanbul Ticaret Odası Sicil Tasdiknamesi, K1 Yetki Belgesi, K3 Yetki Belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi, T.C. İstanbul ticaret sicil tasdiknamesidir.Bu belgeler sahip bir nakliye şirketi ile çalışmak her zaman müşteri açısında güven duygusunu tazeler. Taşımacılık ve nakliye sektöründe belgeleri tam olamayan firmalarla sonrasında ve iş yapılırken yaşanabilecek problemleri çözmek yorucu ve zordur. Bu tarz firmaların güven ve sigorta garantisi bulunmamaktadır. 

Bu belgelere sahip olmayan firmalarla çalışmak sizlere her zaman kaybettirir. Yaşanılan sorunlar da maddi ve manevi açıdan müşteriyi üzmektedir. Nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili birçok firma standartlara uymamasına rağmen firmamız nakliye ve taşımacılık sektörü içinde uluslar arası standartta hizmet vermektedir. Yetki ve taşıt belgelerine sahip olan firmamız sizlerin ihtiyaçlarını karayollarında güvenle ve kanunlara uygun şekilde yapmaktadır. Akdeniz Nakliyat olarak yüksek performanslı araçlarımızla, eğitimli kadromuzla, uygun fiyat politikamızla sizlere daima uluslar arası hizmet sunmayı ilke haline getirmiş bulunmaktayız. Sizlerin yanında olmaktan kıvanç duyarız.

 

REFERANSLAR
 
 
Firma İletişim Bilgileri
Akdeniz Nakliyat
Adres
:
küçükyalı merkez mah. barbaraos hayrettin sok. A blok No:8 kat:1 daire:1
Telefon
:
(0216) 366 77 77
Faks
:
0216 388 64 21
Gsm
:
(0532) 474 27 31
E-mail
:
info@akdeniznakliyat.com.tr
Küçükyalı Merkez (Anadolu Yakası)
Adres
:
Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sok No:8 A Blok K:1 D:1 Adres Tarifi: Küçükyalı Tren İstasyonu, Bağdat Caddesi Üzerindeki Çağrı marketin bulunduğu bina
Telefon
:
(0216) 366 77 77 - (0216) 367 66 66 - (0216) 388 64 21
Gsm
:
(0532) 474 27 31
Gaziosmanpaşa Şube (Avrupa Yakası)
Adres
:
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon
:
(0212) 418 64 64
Mecidiyeköy Şube (İstanbul Avrupa Yakası)
Adres
:
Mecidiyeköy / İstanbul
Telefon
:
(0212) 216 86 54
Antalya Evdeneve Şube
Adres
:
Antalya Şube Adres: Güvenlik Mah.282 sk melli iş merkezi k:2 no:4 Çallı Kavşağı A bank´ın üstü ANTALYA
Telefon
:
(0242) 322 65 66
Bahçeşehir Evdeneve Şube
Telefon
:
(0212) 502 33 33
Ankara Evdeneve Şube
Telefon
:
(0312) 261 12 11
İzmir Evden eve Şube
Telefon
:
(0232) 244 77 47
Maltepe Şube
Telefon
:
(0216) 442 07 63
Firma Fotoğrafları
 • K3 Taşıt Belgesi
  K3 Taşıt Belgesi
 • K1 Taşıt Belgesi
  K1 Taşıt Belgesi
 • İstanbul Akdeniz Nakliyat Markası
  İstanbul Akdeniz Nakliyat Markası
 • Marka Tescil Belgesi
  Marka Tescil Belgesi
 • İst.Tic. Odası Sicil Tasdiknamesi
  İst.Tic. Odası Sicil Tasdiknamesi
 • K1 Yetki Belgesi
  K1 Yetki Belgesi
 • T.C. İst. Tic. Sicil Tasdiknamesi Kadıköy
  T.C. İst. Tic. Sicil Tasdiknamesi Kadıköy
 • K3 Yetki Belgesi
  K3 Yetki Belgesi
 • Mesleki Yeterlilik Belgesi
  Mesleki Yeterlilik Belgesi
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği