Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Akasya Nakliyat
Üye Numarası : 044

Taşımacılığın altın kuralları yakın zamanda ortaya çıkmış kavramlardır. Çünkü çok eskiye dayalı olan bir faaliyet olan nakliyat hizmetleri konusunda günümüze kadar birçok olumsuzluk yaşanmasına karşın büyük bir gelişim kaydedilememiştir. Son 10 yıldır ise bu konuda oldukça iyi gelişmelere şahit oluyoruz.

Firma olarak kurulduğumuz tarih itibari ile eşya taşımacılığı konusunda profesyonel olarak faaliyet göstererek sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede sizler de hem güvenilir bir firma ile çalışabiliyor hem de eşyalarınız için kaliteli bir transfer sağlayabiliyorsunuz. Firmamız sayesinde eşyalarınızın çeşitlerine göre nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Eşyalarınız taşınırken içiniz rahat olsun. Eşyalarınız aynı kaliteleri ile sizlere teslim edilecektir.

Profesyonel nakliyat hizmetleri konusunda firmamızdan alacağınız hizmetlerde eşyalarınız tek tek incelenir ve fizibilite etüdü yapılır. Bunun anlamı eşyalarınıza uygun araç seçimleri için doru kararlar verilmesidir. Eşyalarınız incelenirken uygun taşıma araçları ve koruyucu malzemelere karar verilir. Bugün taşımacılıkta en çok tercih edilen bir yöntem olan askılı taşımacılık sayesinde, elbiseleriniz taşınacak alanlardan alındığı gibi sizlere teslim edilmektedir. Askılı taşımacılık sayesinde elbiseleriniz aynı düzgünlükte sizlere teslim edilmektedir. Bu birçok kişi için bir ayrıcalıktır.

Transfer ve taşıma sonrasında size çok fazla bir iş kalmıyor. Ekiplerimiz sökülmesi gereken eşyalarınız için de profesyonel bir marangozluk işçiliği sunuyor. Eşyalarınızın bazıları taşıma esnasında deformasyona uğrayabiliyor. Bunu engellemek adında marangozluk işçiliği ile sizlere yardımcı oluyoruz. Asansörlü taşımacılık konusunda da firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Sevdiğiniz ve yıllar boyu kullandığınız eşyalarınız için profesyonel bir hizmet almanız sizler için bir ayrıcalık olacaktır.

Alacağınız tüm hizmetlerde her zaman için kalite standartları geçerli olmalıdır. Nakliyat alanında piyasa içinde en çok tercih edilen ve hızlı hizmetler ile bilinen firmalar arasındayız. Tüm bu olanaklarımızın yanında aynı zamanda uygun fiyatlarımız ile de sizlere ayrıcalık tanımaktayız. Firmalar bu konuda değişken fiyatlar verebiliyorlar. Firmamızdan alacağınız hizmetlerde bu şekilde zorluklar ile karşılaşmazsınız.

Nakliye alanındaki hizmetlerimizde kalite standartlarımız ile hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz konusunda ayrıca sizlere kalite garantisi de verebilmekteyiz. Eşyalarınız aynı kaliteleri ile sizlere teslim edilecek ve belirtilen saatte transfer işlemi tamamlanacaktır. Firma olarak sadece ev eşyalarınız için değil aynı zamanda ofis, fuar ya da farklı eşyalarınız için de hizmet sunuyoruz.

Alacağınız tüm hizmetlerde belirtilen saatlerde hizmet sunulacaktır. Özellikle fuar taşımacılığı konusunda zaman çok önemlidir. Tüm hizmetlerimizde kalitemiz sabittir. Firmamız ayrıca ISTEEND üyesidir. İstanbul evden eve nakliyeciler derneğine üye olarak da kalitesini ispatlamış bir firmadır. Güven içinde hizmetlerimizden

Firma İletişim Bilgileri
Akasya Nakliyat
Gsm
:
0532 440 15 63
E-mail
:
info@akasyanakliyat.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği