Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

ADA NAKLİYAT
Üye Numarası : 22
ADA NAKLİYAT
Web Adresi www.adaevdeneve.com
Şehir Sultanbeyli
Telefon 0216 398 70 15

Hepimiz gün gelir ama evimizi, ama iş yerimizi bir başka yere taşımak zorunda kalabiliriz, gözümüzü çok korkutan bir işlem olan taşınmak, artık kaliteli nakliyat firmaları sayesinde çok kolaylaşmış ve sorunsuz bir şekilde halledilmektedir. Eskiden kamyon tepelerinde yapılan eşya taşımacılığı yüzünden eşyalarımız zarar görmekte ve hırpalanmaktaydı, bazen de geri dönülmez hasarlar oluşmakta ve eşyalarımızı kaybetme noktasına kadar gelmekteydik.

Ama dediğimiz gibi taşıma işinde profesyonel ekipler ile iş birliği içinde olan firmalar ile artık taşınmak, gözümüzü korkutan, kâbus gibi üzerimize çöken bir iş olmaktan çıkmıştır. Her biri alanında uzman olan ekipler ile taşımacılık alanında söz sahibi olan Ada nakliyat firması, taşımacılığa yeni bir boyut kazandırmış ve eşyalarımızı sorun yaşanmasına fırsat vermeden taşımamıza yardımcı olmaktadır. Siz isterseniz en değerli eşya, kâğıt mücevher veya benzeri şeylerinizi de biz taşımaktayız. Bu konuda hak ettiğimiz yeri korumak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ve sizin memnuniyetinizin gayreti içerisindeyiz.

Özel olarak hazırlanmış olan Avrupa standartlarında naylon poşetlerle eşyalarınız ambalajlanmakta ve paketlenerek itina ile taşınacakları son derece modern ve yeni kamyonlara yüklenmektedirler. Gidilecek olan yerde de indirilirken azami özen gösterilmekte ve hiç bir zararın oluşmasına meydan verilmemektedir. Hepsi sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız, garantili ve kaliteli bir düzen içinde deneyimli personellerimizin yardımı ile taşınmaktadır. Yılların getirdiği tecrübeyi yeni nesillere aktararak üzerimize düşenleri yaptığımıza inanıyoruz, taşımacılık bizim işimiz ve biz işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz.

Bir yere taşınmaya karar verdiğiniz zaman önce bizi arayın, 7 gün 24 saat emrinizdeyiz, http://www.istanbulevdenevenakliyeciler.org.tr/ den bize ulaşacağınız telefon numaralarımızı bulabilirsiniz. Eşya taşımacılığı bizim işimizdir, her biri eşya taşıma işinde eğitim almış olan uzman kadrolarımız ile taşınması gereken ne eşyanız varsa taşımaya talibiz. Biz Ada nakliyat firması olarak, İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesiyiz ve kurumsallaşmak yolunda emin adımlarla ilerlemelerimizi sürdürmekteyiz.

 

Şehirlerarası nakliyat da öncülük ettiğimiz işler arasındadır ve bazı durumlarda düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde, piyasanın oldukça altında fiyatlarla taşımacılık yapmaktayız. Ev ve iş yerlerinizi taşırken eşyalarınız bize emanet olduğu için, garantili taşımacılık yapıyor ve olası sıkıntıları anında gideriyoruz. Hiç bir eşyanız bizim taşımacılığımızda kırılmayacak ve kaybolmayacaktır, özel paket ve ambalaj sistemimiz sayesinde bütün bu kötü olasılıkları sıfırladık. Taşıma yaptığımız araçlarımız da kaliteli ve bu iş için özel olarak dizayn edilmiş araçlar olarak göz doldurmaktadır. 

Firma İletişim Bilgileri
ADA NAKLİYAT
Adres
:
Hasanpasa mah beydagi sokak no 15/b sultanbeyli
Telefon
:
0216 398 70 15
Faks
:
0216 398 70 15
Gsm
:
0533 624 28 77
E-mail
:
adaevdenevenakliyat@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği